DLACZEGO WARTO?

lamp

POZNASZ NAJNOWSZE TRENDY BRANŻOWE

handshake

NAWIĄŻESZ NOWE KONTAKTY BIZNESOWE

head

ZDOBĘDZIESZ CENNĄ WIEDZĘ I POZNASZ NOWOŚCI RYNKU

Branżowe targi floty samochodowej
Spotkaj się z największymi producentami z Polski i z zagranicy. Zobacz innowacje z branży. Odkryj najnowsze rozwiązania w zakresie technologii i produkcji.

visitors image 1

Warsaw Fleet Expo to spotkanie dla profesjonalistów. Wydarzenie odwiedzą wszyscy ci, którzy chcą się liczyć w biznesie i oferują konkurencyjne oraz innowacyjne rozwiązania. Podczas eventu nie może zabraknąć nikogo, kto chce wyróżnić swoją markę i w bezpośredni sposób nawiązać nowe relacje biznesowe z dostawcami. W jednym miejscu i czasie pojawią się wszyscy najważniejsi przedstawiciele sektora. Warto więc do nich dołączyć.

Warsaw Fleet Expo da również odpowiedź na najbardziej istotne dla sektora pytania. Tematyka zagadnień poruszanych podczas Kongresu Branży Flotowej zawierać będzie między innymi kwestie zrównoważonego rozwoju w tym sektorze, logistyki i rosnącego poziomu elektryfikacji pojazdów oraz niepewnej sytuacji na rynku paliwowym. Wydarzenie gwarantuje zatem pełny przegląd opinii i stanowisk ekspertów, jak również merytoryczną dyskusję.

visitors image 2

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

PTAK WARSAW EXPO – NAJLEPIEJ SKOMUNIKOWANE CENTRUM TARGOWE W POLSCE!

Największy obiekt targowy w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej

143 000 m2 powierzchni wystawienniczej
500 000 m2 powierzchni zewnętrznej
SAMOLOTEM

Do Ptak Warsaw Expo z Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina dotrzeć można w niespełna 10 minut! Nasze Centrum jest również dogodnie położone względem lotniska w Modlinie oraz Łodzi.

POCIĄGIEM

Warszawa posiada trzy stacje kolejowe dla pociągów dalekobieżnych: Dworzec Centralny (Warszawa Centralna), Dworzec Wschodni (Warszawa Wschodnia) oraz Dworzec Zachodni (Warszawa Zachodnia). Z dworca zachodniego do Ptak Warsaw Expo można dojechać samochodem już w 13 minut (wg Google).

AUTOBUSEM MIEJSKIM

Autobusy linii 703, 711 z zajezdni Krakowska P+R do przystanku „Paszków” lub autobus 733 do przystanku „Centrum Mody”. Uwaga! „Przystanek Paszków” i „Centrum mody” mieszczą się w II strefie biletowej. W bilety zaopatrzyć się można w większości kiosków, w biletomatach oraz autobusach.

SAMOCHODEM

Ptak Warsaw Expo znajduje się bezpośrednio przy trasie S8 w kierunku na Katowice. Zjazd Paszków. Dojazd z okolic lotniska Okęcie zajmie około 10 minut. Z centrum Warszawy – 15 minut. Z parkowaniem nie będzie problemu, nasze centrum dysponuje 15 000 miejsc parkingowych!