Premierowe targi Warsaw Fleet Expo

będą największym biznesowym wydarzeniem dedykowanym decydentom branży flotowej. Jako wystawca zyskasz niepowtarzalną okazję do zaprezentowania swoich samochodów flotowych, produktów i usług związanych z zarządzaniem flotą.

Oczywiście nie zabraknie miejsca dla firm około-flotowych świadczących usługi między innymi z sektora finansowego, prawnego, logistycznego, koncernów paliwowych, serwisów oponiarskich czy też firm zajmujących się telematyką. Poprzez zamknięty charakter targów wygenerujesz możliwości nawiązania cennych kontaktów handlowych z menadżerami flot, a także dyrektorami administracyjnymi, finansowymi, operacyjnymi średnich i dużych firm oraz spółek szukającymi nowych możliwości kontraktacji.

Opinie o targach

W imieniu Związku Cyfrowa Polska chciałbym serdecznie pogratulować sukcesu organizacyjnego oraz podziękować za możliwość wsparcia merytorycznego tegorocznej edycji (…)

Targi od strony organizacyjnej przygotowane były znakomicie, atmosfera jak i ilość odwiedzających nas gości przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Jako najstarszy producent w branży z niecierpliwością czekamy na następną edycję (…)

Bardzo dobra lokalizacja, świetny dojazd, impreza organizowana z rozmachem i polotem, co przełożyło się na dużą liczbę odwiedzających. Jako twórcy sprzętu audio klasy Hi End czuliśmy się na targach dobrze i komfortowo (…)

Obecni wystawcy wiodących marek


Zostań wystawcą